Anna Antoniuk - psychoterapeutka

anna antoniuk psychoterapeuta warszawa.jpg

Jestem psychoterapeutką Gestalt. 

Rozwój osobisty i radość, jaką niesie moment prawdziwego spotkania w kontakcie z drugim człowiekiem to główne powody, dla których pracuję jako psychoterapeutka Gestalt.

Fundament psychoterapii Gestalt stanowi wiara w to, że każdy człowiek jest w stanie czerpać z własnych zasobów i dokonywać najlepszych dla siebie wyborów.

Wierzę, że wzajemna szczera wymiana myśli, uczuć i wyobrażeń pomiędzy klientem i terapeutą buduje prawdziwy kontakt, który ma moc uzdrawiania. Ten kontakt, ta relacja to przestrzeń, w której klient może się zatrzymać, przyjrzeć się sobie, zauważyć czego potrzebuje tu i teraz i odkryć, w jaki sposób może zrealizować te potrzeby.

Ukończyłam 4 letnie kompleksowe szkolenie w zakresie psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie posiadającym akredytację EAP (European Associaton for Psychotherapy) i należącym do PTPG (Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt) oraz PFP (Polskiej Federacji Psychoterapii).

Doświadczenie zawodowe w pracy psychoterapeutycznej zdobywałam m. in. współprowadząc grupę wsparcia dla kobiet przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim. Odbyłam staż kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi. Od 2014 roku prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną. Stale rozwijam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w warsztatach i treningach dla terapeutów.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji. 

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz terapię par.

Lubię długie spacery po lesie i dobre kino. Kocham psy.