Ewa Borodo-Jaskólska - psycholog, psychoterapeuta

Ewa Borodo-Jaskolska psychoterapeuta warszawa.jpg

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Studia psychologiczne ukończyłam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam czteroletnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy Psychologicznej i Edukacji INTRA. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz należę do Sekcji Psychoterapii PTP.

Pomagam w szeroko rozumianych problemach w relacjach z ludźmi, a także z sobą samym. Ważne miejsce w mojej pracy zajmuje pomoc osobom w depresji oraz cierpiących z powodu lęków. Zapraszam również kobiety przeżywające kryzysy związane z macierzyństwem i ciążą - z myślą o nich stworzyłam także stronę i społeczność mamywsparcie.pl. W pracy psychoterapeutycznej wartością jest dla mnie nawiązywanie kontaktu - ze swoimi emocjami, ze swoim ciałem,  a także bycie w autentycznym kontakcie z drugim człowiekiem. 

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam w  m.in. w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie, Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, a także w organizacjach zajmujących się pomocą psychologiczną osobom ze środowisk marginalizowanych.  

Obecnie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców.

Prywatnie jestem mamą i żoną. Lubię zapach kawy i melodię języka hiszpańskiego. Latem jeżdżę na bliskie i dalekie wyprawy rowerowe, zimą gotuję, najchętniej w towarzystwie.