Izabela Maniak - psycholog, psychoterapeuta

Izabela Maniak psycholog terapeuta uzależnień warszawa.jpg

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studia Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Umiejętności psychoterapeuty uczyłam się w Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia Instytutu Psychologii Zdrowia oraz w Szkole Psychoterapii Humanistycznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień i współuzależnienia Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodku Powrót z „U”, Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia oraz w Poradni Leczenia Uzależnień „PETRA”.

Pomagam w trudnościach związanych z relacjami rodzinnymi, małżeńskimi. Mam doświadczenie w pracy z różnymi kryzysami życiowymi i trudnymi stresującymi sytuacjami oraz traumatycznymi wydarzeniami, które pojawiają się w życiu każdego człowieka. Prowadzę psychoterapię osób zmagających się z problemem uzależnienia od substancji psychoaktywnych, hazardu czy internetu oraz członków ich rodzin. W swojej pracy szczególną wagę przykładam do relacji opartej na szacunku i akceptacji potrzeb osoby zgłaszającej się po pomoc. 


Prywatnie jestem żoną, mamą dwójki dzieci. Odpoczywam jeżdżąc na rowerze i na nartach. Lubię gotować i czytać książki.