Katarzyna Janczewska-Arčon - psycholog, psychoterapeuta

Katarzyna Janczewska Arcon 2.JPG

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie 4,5 roku uczyłam się psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim w ramach Kursu Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenia zawodowe zdobywałam między innymi w Wojskowym Instytucie Medycznym, Akademickim Ośrodku Psychoterapii oraz Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Szpitalu Bielańskim.

Prowadzę psychoterapię indywidualną i terapię par. Pomagam osobom, które mają trudności w relacjach, osobom, którym wydarzenia z przeszłości utrudniają życie w teraźniejszości i budowanie dobrej przyszłości. Mam doświadczenie w pomocy osobom, które przeżyły traumę, w pracy z osobami cierpiącymi na depresję, czy zmagającym się z lękiem. Pomagam osobom w kryzysie (związanym z chorobą, stratą, żałobą), a także kobietom przeżywającym trudności w ciąży i matkom zmagającymi się z trudnymi emocjami.

Kiedy spotykam się z klientem w gabinecie terapeutycznym skupiam się nie tylko na trudnościach, które przeżywa, ale także na mocnych stronach tej osoby, które mogą pomóc jej przezwyciężyć te trudności. Korzystam z technik psychoterapii ericksonowskiej, pracy metaforą, hipnozy ericksonowskiej, ale także pracy z ciałem.

Mam doświadczenie w pracy z osobami z innych krajów, prowadzę terapię w języku angielskim, rosyjskim i farsi.

Prywatnie jestem żoną i matką. Moją pasją jest poznawanie innych kultur i języków, dalsze i bliższe podróże oraz góry.

.